Všechny kurzy

Pirueta

Taneční

V tanečních kurzech se děti seznamují se zákonitostmi pohybu, přirozený dětský projev kultivujeme formou pohybových her a hravých cvičení. Děti si osvojují jednoduché taneční vazby a učí se pohybové koordinaci a paměti. Důraz klademe na rozvíjení fantazie, pohybové a taneční cítění. Snažíme se dětem vštípit základy správnému držení těla a systematicky tyto principy rozvíjet. V tanečních hodinách děti doprovází korepetitor hrou na klavír.

V nabídce máme také samostatný kurz stepu. V něm se děti učí zpevnit své tělo a zvládnout úderovou techniku nohou tak, aby plně zvládly stepařskou techniku. Pro zájemce je připravený také kurz taneční gymnastiky, ten je určený pro děti ve věku od 7 do 11 let. Klasické taneční lekce zde oživí cviky na posílení vnitřního svalstva, akrobatické prvky a základy gymnastiky.

Lektoři: Iva Kulíková, Ema Rosa, Petra Žerníčková, Vladimír Novotný - gymnasta

 

Přihláška do kurzu

Pokud chcete své dítě do kurzu přihlásit, přepojte se do našeho přihlašovacího systému. V případě, že potřebujete poradit, máme v aktualitách instruktážní video, které vás přihlašováním provede....:-)