IFORMACE K ZAHÁJENÍ VÝUKY

31. 08. 2020

Milí rodiče a děti,

 - od 7. září se nám rozbíhají výuky v individuálních kurzech. Je nutné se od 1. září začít domlouvat na rozvrhu hodin se vaším pedagogem. Pokud nemáte na pedagoga kontakt, nebo nevíte, kdo vás bude učit, napište mi e-mail a já vám kontakt pošlu. Fakturu za výuku očekávejte do konce září na e-mailu uvedeném v přihlášce. Prosím o správné zadání VS, aby se nám platba spárovala s fakturou.

 - od 14. září se postupně rozbíhají také informační schůzky a kurzy kolektivních oborů: výtvarná dílna, keramická dílna, taneční průprava, akrobacie, základy stepové techniky, syntetický obor pro 4leté děti i synťáček pro 5leté děti. Časový harmonogram všichni obdrží e-mailem. Pro ty z vás, kterým nevyhovuje zaslaný rozvrh, jsme vyčlenili hodinu na osobní domluvu. Uděláme vše pro to, abychom vám vyhověli.

 Vzhledem ke covid - 19 jsme nuceni neustále dodržovat přísnější hygienická opatření, která platí pro umělecké školy. Bohužel stále platí, že je omezený vstup rodičů a veřejnosti do prostor školy. Vstup je možný pouze k vyřízení nejnutnějších záležitostí. Budeme striktně dodržovat rozdělení dětí do skupin. V platnosti stále zůstávají zvýšené požadavky na hygienu ve třídách i v prostorách, do kterých děti přicházejí.