Důležité sdělení- II.vlna coronaviru

10. 10. 2020

Vážení rodiče a milé děti, vzhledem k novým vládním opatřením a díky snaze asociace ZUŠ je NOVĚ OTEVŘENA INDIVIDUÁLNÍ VÝKA NA ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOLÁCH. Možnost obnovit výuku se vztahuje i na lekce našeho občanského spolku. Prosíme proto všechny, abyste se se svými vyučující domluvili na postupu, který Vám bude vyhovovat. V případě, že jsou děti zdravé, mohou se od PONDĚLÍ 12. října účastnit individuální výuky.
Komu by to nevyhovovalo, může zůstat u distanční výuky. Nutná je ale vždy dohoda s vyučujícím předem. Držíme všem pěsti!!!
Bohužel, oproti tomu KOLEKTIVNÍ PREZENČNÍ VÝUKU musíme od pondělí 12. října ÚPLNĚ ZASTAVIT  Není možné v hodinách pokračovat ani při pobytu venku. Hned jak to situace dovolí, pokusíme se ale dětem vše vynahradit. Prosíme všechny o trpělivost, jsme v tom společně.
Všichni věříme, že razantní opatření vlády jsou jen dočasná. Výuku se snažíme udržet, případně průběžně modifikovat, tak, abychom lekce nemuseli rušit, pokud to není nezbytně nutné. Věříme, že ty zrušené se podaří nahradit v co nejkratším termínu. Je to velký nápor na organizaci, všem nám jde ale o totéž, abychom i nadále mohli podporovat umělecké vzdělávání dětí a rozvíjeli jejich talent a nadání. Vzhledem k organizační náročnosti začátku tohoto školního roku jsme zatím nestihli všem vyfakturovat kurzovné. Prosíme proto o pochopení, pokud vám faktury dorazí v době, kdy je výuka pozastavena. Uděláme maximum pro to, aby nikdo o žádnou lekci nepřišel.
Důležité sdělení- II.vlna coronaviru